کسب و کار

فوت کوزه گری تولید سیم ظرفشوئی

سلام میکنم به تو دوست عزیزم و تمام اعضای محترم وب سایت اموزشی ماهان تیموری مخصوصاً علاقه مندان به قسمت فوت کوزه گری. مراحل مطالبی که در مورد فوت کوزه گری منتشر میشود بدین شکل است که یکی از همکاران من در تیم اموزشی ماهان تیموری برای هر مطلب در حدود ۲-۳ روز اقدام به جمع کردن اطلاعات میکند . بعد از جمع اوری اطلاعات ما برای فیلمبرداری به مراکز مشخص شده میرویم این قسمت در ارتباط با تولید سیم ظرفشوئی براتون میگم با ما حتما همراه باشید

افزایش درآمد افزایش درآمد عالی تولید سیم ظرفشوئی

تولید سیم ظرفشوئی

مدتی قبل مطالبی در مورد تولید جوراب و کفپوش سه بعدی منتشر کردیم و امروز میخواهم در مورد یک بیزنس دیگر با شما صحبت کنم. شما میتوانید این بیزنس را هم در خانه و هم به صورت کارگاهی نیز انجام بدهید. بیزینسی که امروز میخواهم در مورد ان با شما صحبت کنم دستگاه هایی هستند که سیم ظرفشوئی تولید میکنند. خیلی از افراد مقداری پول برای مثال ۱۰، ۱۵ یا ۲۰ میلیون تومان دارند و نمیدانند چطور میتوانند به وسیله آن درامدزایی کنند و بیزینسی که در حال حاضر به شمال معرفی میکنیم را میتوانید هم به صورت خانگی یعنی در یک اتاق ۱۰-۱۲ متری و هم میتوانید به صورت کارگاهی راهاندازی کنید. من میخواهم سه عدد از این دستگاه ها را برای شما توضیح بدهم.

دستگاه سیم بافت راه های افزایش درآمد سیم ظرفشوئی کسب درآمد

معرفی دستگاهای تولید سیم ظرفشوئی

دستگاه اول دستگاه اسکاچ شطرنجی میباشد. که قیمت این دستگاه ۲۱ میلیون تومان است و قطعات آن ازخارج از کشور می آید و شرکتهایی هستند که در داخل کشور کار مونتاژ ان را انجام میدهند. با این دستگاه مهم است که شما بتوانید چقدر کار کنید. شرکتهایی که این دستگاه را میفروشند خودشان کار تضمین خرید از شما را انجام میدهند. شما اگر بتوانید این دستگاه را با قیمت ۱۸- ۲۰ میلیون تومان بخرید میتوانید به وسیله آن در حدود ساعتی ۹-۱۰ هزار تومان کسب درآمد داشته باشید.

دستگاه دیگر که معرفی میکنم دستگاه سیم بافت است. که بر خلاف دستگاه قبلی فقط یک مدل سیم ظرفشوئی تولید میکند. قیمت این دستگاه در حدود ۲۵ میلیون تومان است اما درآمد آن نسبت به دستگاه قبلی بیشتر است و در حدود ساعتی ۱۱-۱۲ هزار تومان میتوانید با استفاده از ان کسب درآمد داشته باشید.

کسب و کار جدید کسب و کار خانگی کسب و کار خانگی پرسود

کسب و کار خانگی

دستگاه دیگری نیز وجود دارد که سیم های ظرفشوئی معمولی را تولید میکند و قیمت آن از ۳-۴ میلیون شروع میشود تا ۱۰-۱۲ میلیون تومان و به صورت ماهانه با استفاده از ان میتواند بین ۵/۱ تا میلیون تا ۲ میلیون تومان درامد کسب کنید. این کار را به افرادی توصیه میکنم که میخواهند کاری را در خانه انجام بدهند و یک کسب و کار خانگی داشته باشند. این کار برای خانمها و آقایان فرق ندارد و میتوانند این کار را انجام بدهند .

کسب و کار خانگی خوب کسب و کار خانگی عالی محصول تولید سیم ظرفشوئی

راه های افزایش درآمد در این بیزینس

درامدهایی را که گفتم به صورت ساعتی و ماهانه با استفاده از این دستگاها به دست شما میرسد را میتوانید تا دو برابر افزایش دهید. مشکل اینجاست که سیمهای ظرفشوئی مختلفی به کشور وارد میشوند اما اگر شما بتوانید محصول خود را در بسته بندیهای زیبا و جدید عرضه کنید چرا که ایرانیها هنوز در زمینه بسته بندی دچار مشکل هستند و اگر بتوانید یک شبکه مویرگی برای بازاریابی و فروش خود ایجاد کنید. درآمد شما تا دو برابر افزالیش خواهد یافت.

مثلا اگر یک سیم ظرفشوئی با هزینه ۳۰۰-۴۰۰ تومان تولید میشود شما باید آن را از مغازه با قیمت ۱۰۰۰ تومان خریداری کنید. اگر شما بتوانید یک سیستم مویرگی ایجاد کنید و خودتان بتوانید این محصولات را بدون واسطه ارائه بدهید درامد شما افزایش خواهد یافت. و اگر بتوانید طرح های خاصی برای فروش محصول خود تعیین کنید برای مثال کسانی که محصول شما را میفروشند این محصول را در پشت چراغ قرمز عرضه کنند. اگر بتوانید طرح های خاصی برای فروش داشته باشید میتوانید از این بیزینس درآمد بیشتری نیز کسب کنید.

نتیجه گیری

کسانی که میخواهند خویشفرما باشند. یعنی نه کارمند باشند و نه کارفرما که چندین نفر برای انها کار کند با یک سرمایه ۳-۴ تومانی تا ۱۰-۲۰ تومانی میتوانند یک کسب و کار جدید برای خود راه اندازی کنند. و خویشفرما شوند. امیدوارم هرجا که هستید شاد و پیروز و سربلند باشید.

+ نوشته شده در  جمعه 3 شهريور 1396ساعت 17:33  توسط ماهان تیموری  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]